کمتر از دو هفته تا اعتکاف

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سلامی دوباره ...

اونم با حال و هوای خاطراتی که از اعمال ام داوود دانشگاه تهران و اعتکاف جمع وبلاگ نویسان برام مونده ...

خوب..

تا اعتکاف  امسال هم چیزی نمونده .. کمتر از دو هفته ..

متاسفانه بچه های دینی بلاگ , امسال خوب همکاری نکردن . پارسال هم البته خیلی همکاریشون  ضعیف بود .

از طرفی جمعی از معتکفین پارسال ( در مسجد حمزه )  اصرار داشتند که این برنامه مجدد برگزار بشه . به همین خاطر به همت جمعی از وبلاگ نویس ها و بچه های اینترنتی تصمیم گرفته شد که امسال برای اعتکاف جمعی از بچه های تهران خودمون  پیش قدم بشیم و برنامه ی اعتکاف رو بهتر و گرم تر از سال گذشته برگزار کنیم . البته اخیرا جناب آقای فخری هم شخصا یه قول هایی داده اند ... 

 

خیلی ها دنبال برنامه ی اعتکاف هستند و جاهایی می خوان برن که بتونند خوب ازش استفاده کنند . از طرفی جاهایی مثل دانشگاه تهران و مساجد مطرح فوری ظرفیتشون پر می شه و یه عده چون جای دیگه ای سراغ ندارن و یا آشنا نیستن نمی رن . لذا گفتیم به بهانه ی جمع وبلاگ نویس ها بتونیم یه عده ی دیگه رو هم دور هم جمع کنیم که هم 4 نفر دیگه هم این وسط تو راه اندازی این برنامه یه ثوابی برده باشن ..و همچنین  علاوه بر اینکه برای معتکفین یه خاطره ی خوشی مثل سال گدشته میشه بتونند از برنامه ها خوب استفاده کنند و البته سعی بر این هست که معنویت و کیفیت برنامه هم بالا باشه .

 

دوستان وبلاگ نویس , جمع های  مجازی اینترنتی  و حتی سایر کسانی که دوست دارند تو اعتکاف شرکت کنند می تونند تا هفته ی بعد برای ثبت نام اقدام کنند .

در ضمن لازم به ذکره که هزینه ی ثبت نام 15000 تومان هست . ( البته دوره ی قبل یه مقداریش به معتکفین عودت داده شد .. اما خوب باز بستگی به شرایط و بانی و ... داره  اما شما نشنیده بگیرید)

 یه یادآوری هم برای اونایی که نگران کارشون هستند بکنم که اعتکاف روز های 4 شنبه و 5 شنبه و جمعه هست که روز 4 شنبه هم تعطیله !‏

 

محل اعتکاف : تهران - خ آزادی - انتهای کوچه ی روبروی  دانشگاه صنعتی شریف - مسجد حضرت ابالفضل

 

برای اطلاعات بیشتر می تونید با این آیدی ... (جام ) و یا شماره ی 09127054734 جناب آقای رضایی تماس بگیرید .  

/ 4 نظر / 34 بازدید

سلام. خوبین؟ مطالبت زیباست . موفق باشید. به وبلاگ من هم سر بزنید لطفا. راستی منوشناختید؟

جام

سلام دوست عزیز . گفتی به وبلاگم سر بزنید اما هیچ اثری از خودت به جا نذاشتی که بدونم کیستی!