سلامی دوباره...

بسم الله الرحمن الرحیم

شکر خدا صهبا دوباره بروز شد...بعد ۷ سال وبلاگ سواری و از این وبلاگ به اون وبلاگ رفتن و در به دری و ... اونقدر وبلاگ سوارای تازه نفس اومدن که دیگه زیر دست و پا له شدیم . آییییی...12.gif بابا یواش .. من هنوز جوونممم آرزو دارم ..

وبلاگ ازدواج رو همین جوری نمه نمه بروز می کردم دلم خوش بود که روزی ۲۰۰ نفری میان بازدید می کنند و شاید بدردشون بخوره .. اما با برو بچ وبلاگ نویس خیلی وقته که ارتباط نداشتم . وقتی اومدن سراغ صهبا و ... یاد جوونیا دوباره دلم و برد تو باغ مش ممد الدین هپروتی ..25.gif خوب اونم برای خودش عالمی داشت . سرو کله زدن با وبلاگ نویسا و وبلاگ ساختن برای این و اون و.... یه زمانیم رسید که دیگه انگار شیخ ممد مرده و ۷۰ تا فاتحه هم نثارش شده ...هسته خرماهاشم انداختن رو قبرش و رفتن....

آره اینم آخر عاقبت ما....

نو پرابلم... یا همه ی این تفاصیل دوباره دلمون واسه ی این طرفا تنگ شد و اومدیم...

گفتم دوباره آستینا رو بزنم بالا و .....

بگم یا علی... پس

بسم الله...

 

مریدی نزد استادش رفت و گفت :

سال ها در جست و جوی روشنیدگی بوده ام . احساس می کنم به آن نزدیک شده ام . باید گام بعدی را بدانم .

استاد گفت : زندگی ات را چه طور می گذرانی ؟

- هنوز زندگی را نیاموخته ام . والدینم کمکم می کنند . اما این که فقط یک موضوع فرعی است .

استاد گفت : قدم بعدی تو این است که نیم دقیقه  راست به خورشید بنگری ... و مرید اطاعت کرد .

 پس از نیم دقیقه .. استاد از او خواست منظره ی پیرامون شان را توصیف کند . مرید پاسخ داد : نمی بینم . آفتاب چشم هایم را خیره کرده است . 

- انسانی که تنها نور را می جوید و در این راه مسئولیت هایش را وا می گذارد .. هرکز به روشنیدگی نمی رسد . و کسی که چشم ها خود را خیره به خورشید نگه دارد .. سرانجام کور می شود .

و این توضیح استاد بود .

 

 

 

/ 4 نظر / 20 بازدید
عشق تولد دوباره

سلامی به گرمی خورشید نقاشی کودکیمان .. و معصومت نگاه کودکیمان خوشحالم دوباره قلم بر دست نقشی جدید بر حوضچه خیال میزنید... این سلام دوباره حاکی از تولدی دوباره ، هست این تولد دوباره را تبریک میگویم.... و خوشحالم که بعد از مدتها اتفاقی به کلبه شما راه پیدا کردم .. موفق باشید و دعا فراموش نشود که شدیدا محتاجم...... با بهترین آرزوها(زهرا*)

تاظهور

به منظور جمع آوری و ساماندهی وبلاگهای دینی و انقلابی از شما دوست عزيز دعوت ميشود اگر مدیریت چنین وبلاگی را بر عهده دارید و یا از وبلاگهای دینی و انقلابی بهره مند هستید لینک مربوطه را ارسال فرمایید . لازم به ذکر است اینجانب در حال فراهم آوری بزرگترین لینک باکس سایتها و وبلاگهای اسلامی و انقلابی در سایت شخصی ( تاظهور) www.tazohoor.ir هستم . ان شا الله و با کمک شما عزیزان به این مهم نائل آیم . متشکرم

سعيد

سلام خسته نباشيد و ايشالله موفق باشيد. منم بروز كردم. منت بذاريد و قدم رو چشماي ما بذاريد و تشريف بياريد. منتظرتون هستم بزرگوار التماس دعا ياالله

DJCSAEED

دوست عزیز سلام شما میتوانید با ورود و عضویت در انجمن های گفتگوی دریم اولترا، از مقالات آن استفاده نمایید. همچنین شما میتوانید درخواستهای خود را از قبیل : درخواست مقاله، نرم افزار داشته باشید و یا سوالات خود را مطرح نمایید و یقین داشته باشید که به نتیجه ی مثبت خواهید رسید. عضویت در این انجمن ها کاملا رایگان بوده و نحوه ی ثبت نام آن نیز بسیار ساده میباشد. از شما دوست عزیز در زمینه ی تخصصتان دعوت به همکاری میشود. آدرس انجمن های ما : http://forum.dreamultra.com آدرس وب سایت ما : http://dreamultra.com با تشکر. منتظر شما دوست عزیز هستیم.