دادار عالم و آدم همواره سالار و سرورم را مسرور دارد

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

مقام بلند و عرفانی حضرت ایت الله حسن زاده آملی بر هیچ کس پوشیده نیست و خصوصا این که برای شخصیتی با اين عظمت ریا و تملق جایگاهی ندارد و لب نمی گشاید مگر در آنچه که به آن علمی داشته باشد .  پس چه شخصیتی باید در مقابل ایشان باشد که اینگونه از روی اخلاص و حد نهایت احترام با او رفتار نماید و وی را مورد خطاب قرار دهد ؟؟!

 

 

به مناسبت برگزاری کنگره بین المللی حضرت زهرا (س) آیت الله حسن زاده آملی صحیفه نور خود را تقدیم رهبر انقلاب می کند و در نامه ای به محضر مقام معظم رهبری می نویسد :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

این صحیفه ی نور موسوم به (( فص حکمة فی کلمة فاطمیة )) به مناسبت تاسیس کنگره تجلیل و تکریم از عصمة الله الکبری و ثمره شجرة الیقین و احسن منازل القرآن و بقیة النبوة و مشکواه الولایة و الامامة حظرت فاطمه بنت خاتم الانبیاء محمد مصطفی – صلی الله علیه و آله و سلم – که به فرمان همایون و خجسته رهبر عظیم الشأن کشور بزرگ جمهوری اسلامی ايران جناب آیت الله معظم خامنه ای کبیر – متع الله الاسلام و المسلمین بطول بقائه الشریف – در ساری مازندران ایران برگزار می شود . با سلام و تحیت خالصانه و ارائه ارادت بی پیرایه و درود نوید جاوید . به حضور آن قائد ولی وفی و رائد سائس حفی ، مصداق بارز (( ترفع درجات من نشاء )) تقدیم می گردد . و عرض می شود (( یا ایها العزیز جئنا ببضاعة مزجاة ))

 

دادار عالم و آدم همواره سالار و سرورم را سالم و مسرور دارد .

 

حسن حسن زاده آملی ، 14/6/1376 

 

/ 6 نظر / 48 بازدید
هادی کردان

با سلام .......... خداوند تبارک و تعالی نگهدار هر دوی این بزرگواران باشد . به وبلاگ طاقدیس تشریف بیاورید و نظرتون رو راجع به موضوعات انرا بفرمائیید .

عليرضا

با سلام وبلاگ شما را ديدم خيلي عالي بود انشا الله موفق باشيد

عليرضا

از اين وبلاگ هم ديدن فرماييد www.zariheaftab.prsianblog.com

entezar

سلام . وبلاگ شما را ديدم .خيلی جالب بود اميدوارم هميشه مطالب پرباری توش باشه و ما استفاده ببريم.موفق باشيد.بای

محمد

سلام ...........شروع خوبی بود. فقط امیدوارم همیشه پر مطلب باشه.راستی خيلی خوش سليقه ايها. خداحافظ

تک تيرانداز

بسم الله الرحمن الرحيم فان حزب الله هم الغالبون بدرستيکه حزب الله پيروزوغالب است. باعرض سلام خدمت همه برادران و خواهران ايمانی احتراما بدينوسيله به اطلاع مومنين ومومنات می رساند که قصد کرده ايم تا مدتی پرچم مبارزه با کفر را در جبهه فرهنگی ضد صهيونيزم بدست بگيريم واز اين به بعد روی موضوع صهيونيزم در وبلاگ" آرماگدون ARMAGHEDON" برروی سرورپرشين بلاگ و تحت عنوان " جبهه فرهنگی ضد صهيونيزم " و به آدرس http://armaghedon.persianblog.ir به صورت تخصصی کار کنيم . لذااز تمام همرزمانی که تمايل دارند با ما دراين مبارزه همراه وهمسنگر شوند دعوت می کنيم تا مطالب ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را "فعلا" با آدرس armaghedon110@yahoo.com با ما درميان بگذارند . به اميد آزادی قدس عزيز تک تيرانداز