همه چی فر و غاتی

بالاخره امتخانحای حوزمونم تموم شده بيد . اما ازدست اين انتخابات که نه گذاشت امتهانحا رو درست بدم و نه الان .....  راستی يکی از دوستان بهم لينک داده بود و يه تعداد زيادی از دوستان هم بهم سر زدن که فرصت نشد از خجالتشون در بيام  اينجا هم مطالبش راکت موند نرسيدم مثل گذشته آپديتش کنم . لذا از همه ی دوستان عذر می خوام . و اينکه با تاخيری اندک ولادت حضرت زينب رو به همه ی شما عزيزان تبريک عرض می کنم .يه چيز جالب...

امروز تو يه جلسه ی کاملا رسمی و بی طرف در تهران که در سازمان ..... نزذيک ميدون آزادی برگزار شده بود و چند هزار نفر توش بودند و تبليغ نامزد خاصی هم نبود عکسهای نامزدهای مختلف به نمايش گذاشته شد . وقتی از هاشمی و بقيه کانديداها رد می شد همه؛ هو ؛ می کردند . اما تا به احمدی نژاد رسيد اکثريت جمعيت به تور فابل توجهی با هم  بلند صلوات فرستادند و واقعا جالب بود .  راستی اين تيکه رو هر کی می خواد بهونه زود بهونه که ظرف ۲۴ ساعت پاک ميشه ..

در ضمن يکی از افراد موثق تعريف می کرد که ما تعجبيم شما تو تهران چه جوری به  هاشمی رای می ديد در حالی که تو شهرستان ها اکثرا به احمدی نژاد رای می دن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

و خبر ديگه اين که تو ليست نظر سنجی ها هر کی اول باشه هاشمی افتاده تو رتبه سوم و ديگه رتبه اول نيست و رتبه ی اول به احمدی نژاد اختصاص پيدا کرده و در نتيجه تو نظرسنجی ها هم دستکاری کردند .

نيروهای .... به اين نحو فقط گفته اند که معين و هاشمی اول نيستند و در هر حال کسی ديگه در رتبه اول قرار می گيره .

راستی يه هشدار جديييييييی ....

دوستان گلم  خيلی مواظب باشند . خيلی از جاها دارن به اسم شورای نگهبان نيرو می گيرند در حالی که هيچ ارتباطی به اين ارگان ندارند و بعدش هم طرف رو جذب ستاد تبليغاتی کانديدای مورد حمايت خودشون می کنند . دقت کنيد که - الان مخصوصا- مهلت عضو گيری های ستادهای نظارتی شورای نگهبان به اتمام رسيده و الان در حال طی مراحل ديگه ی کاره. پس بيشتر مواظب باشيد . در ضمن اگر ديديد جايی به اسم شورای نگهبان دارند دست به تخلفاتی می زنند تا اين ارگان مهم و حساس رو به نامش خدشه وارد کنند می تونيد از طريق ايميل و يا پيغامی که من بهتون ايميل بزنم باهام در ارتباط باشید تا اين جور قضايا هم پيگيری بشه .

 بازم راستی...

لب تشنه اگر آب نبيند سخت است              شب گر رخ مهتاب نبيند سخت است

ما نوکر و ارباب تويی مهـــــدی جـان              نوکر رخ ارباب نبيند ســــــــخت است

 

يا علی23.gif

/ 2 نظر / 29 بازدید
خاله زهرا

سلام .ممنون که به من سر زديد .اميدوارم موفق باشيد .در ضمن در مجالس پنجشنبه صبحهای حاج سعيد اگر شرکت کرديد منرا هم خيلی دعا کنيد .چند وقتيه که خيلی دلم ميخواد بيام ولی توفیق نميشه .ياحق.

soo_soo

در مورد قسمت تخلفات حتمن آغای اهمدی نژاد ۲- طخلف داشته اند و در مورد عکس کانديداها هطمن به اکس حاشمی اذ حمح بی شتر خنديدن نه؟؟؟؟؟؟؟؟